This image for Image Layouts addon
  Image

  Spółka Industrie Service Płock została powołana w grudniu 2018 roku. ISP sp. z o.o. jest intensywnie rozwijającym się przedsięwzięciem z branży usług dla przemysłu. ISP zatrudnia obecnie ok. 100 osób (okresowo liczba sięga 200 osób), w tym wykwalifikowanych inżynierów, technologów, spawaczy, monterów i pracowników zaplecza technicznego. Nasi pracownicy działają w wielu zakładach na terenie całej Europy. Po ukończeniu budowy centrum operacyjnego, spółka planuje mocno zaangażować się w działalność remontową jak i inwestycyjną dla polskich potentatów petrochemicznych.

  Zarząd

  Image

  Nowa Inwestycja

  Rozpoczęliśmy budowę naszego centrum operacyjnego na Polskę. Już wkrótce więcej informacji.

  Nasze nowe Centrum Operacyjne

       Inwestycja przewiduje budowę zakładu produkcji oraz prefabrykacji elementów stalowych i metalowych dla przemysłu. Wytwarzane w nim będą m.in. konstrukcje stalowe, zbiorniki, cysterny, pojemniki. Odbywać się tam będzie również prefabrykacja rurociągów.
      Zakład powstanie w ramach pierwszego etapu przedsięwzięcia na terenie liczącym około 1,5 ha (cała działka inwestycyjna ma łączną powierzchnię blisko 3 ha). Koncepcja zagospodarowania terenu przewiduje, że zakład będą tworzyć:
  • dwie hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej niemal 3,5 tys. mkw,
  • trzykondygnacyjny budynek socjalny o łącznej powierzchni ponad 700 mkw
  • oraz trzykondygnacyjny biurowiec o powierzchni użytkowej ponad 1000 mkw.        
    W nowym zakładzie zatrudnienie znajdzie docelowo minimum 50 nowych pracowników.      
  Image
  © 2021 Produced by www.drukreklam.com